Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2286

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   28. 3. 2017 (09:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, jak již bylo hlášeno - 2282 - byl nepořádek v parku nám. Barikád včera uklizený. Dnes to tam vypadá - viz foto. A to jsem vyfotila jen to nejhorší. Je to teď každý den, zejména když je pěkné počasí. Fotila jsem před 9hod. ráno, takže děti co šly do školy, mají opravdu pěkný příklad, jak se v parku chovat.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (15:11)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (15:15)

Ještě jedna čistá.