Černé skládky #2285

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   28. 3. 2017 (09:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v ulici Černínova 3 je odložená sedačka. Děkujeme za odstranění.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (14:54)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a sedačku uklidili. Pavel, Čistá Trojka