Další podněty Čisté Trojce #2284

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Julius   |   27. 3. 2017 (19:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2x hlasenu velky vymol na vozovce cesta od namesti barikad k UJAK vysoke skole. 30x40x20cm. Hlaseno na TSK jiz v rijnu!

Vymoly jsou tam dva. A ten velky neni oznaceny. Hlaseno i na waze.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (14:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Problém jsme nahlásili technické správě komunikací. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Julius   |   28. 3. 2017 (22:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji, já to předal 2x tak to třeba konečně někdo opraví. Každý den to tam je o nápravu.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2017 (15:14)

Dobrý den, dnes jsme byli na kontrole místa a vše je již v pořádku.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Julius   |   20. 4. 2017 (20:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Konečně, palec nahoru :)