Černé skládky #2283

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Julius   |   27. 3. 2017 (19:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zelena louka nad Billou na Konevove ulici louka plna bezdomovcu a odpadku.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (16:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a pozemky ve správě MČ Prahy 3 jsme prošli a poklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Julius   |   28. 3. 2017 (22:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji, ale ten nepořádek je myšlen v tom křoví za tím, ale to asi nejsou pozemky P3, ale i tak děkujeme za úklid té louky.