Úklid ulic #2282

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Julius   |   27. 3. 2017 (19:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po koncerte v kostele po vikensu na namesti barikas rozbite lahve od vodky a plastove kelimky u trafostanice

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (15:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Julius   |   28. 3. 2017 (22:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Super, zaplatit by to měl organizátor koncertu v tom kostele naproti.