Další podněty Čisté Trojce #2280

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jarda   |   27. 3. 2017 (17:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. Sloup, který drží tramvajovou trolej poblíž zastávky Vozovna Žižkov, je u své paty prorezlý skrz, zřejmě působením psí moči. Na sloupu jsou čísla 251 a 16. Děkuji za předání informace na patřičné místo.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (13:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém jsme nahlásili technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka