Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2278

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marika   |   27. 3. 2017 (10:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý deň,

posielam fotografiu z dnešného rána. Chápem, že ľudia separujú odpad, ale potom nemajú problém ten odpad nechať pri koši, a keby v noci bol silný vietor, tak máme Žižkov pod odpadkami. Podobná situácia je pri zberných košoch pri Žižkov. veži.

Verím, že služba príde čoskoro.

Ďakujem.
Mazáková

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (12:29)

Dobrý den, po dnešní kontrole a našem douklizení místa je v tuto chvíli vše v pořádku. Místo firma AVE uklízí každý den, včetně sobot a nedělí. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Marika   |   28. 3. 2017 (12:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý deň,
ďakujem za informáciu, že firma AVE upratuje každý deň - vrátane soboty a nedele.
Avšak taktáto situácia po víkende by nemala nastať.
Existuje nejaká pohotovosť, kde by sa dalo nahlásiť veľké množstvo odpadkov?
Nie je to estetické a zároveň hrozí, že sa odpad roznesie po ulici.

Ďakujem za odpoveď.
Mazáková