Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2275

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   26. 3. 2017 (11:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lesni posezeni - fialova pohovka v lese pod cestou

Reakce Čisté Trojky   |   27. 3. 2017 (14:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka