Černé skládky #2274

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Roman   |   26. 3. 2017 (10:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Podél cesty vznikla černá skládka z větví a nyní už i z komunálního odpadu.
Obecně je podél celé cesty veliká spousta odpadků, problém začíná už od tenisových kurtů. Cestu jsem v loňském roce 1x uklidil. Vím, že minimálně 1x jste jí uklízeli i vy. Ale odpadky se zde stále množí. Možná by pomohla instalace odpadkových košů.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 3. 2017 (15:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo budeme v následujících dnech prověřovat a řešit. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2017 (11:39)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, celou lokalitu prošli a v odpadky poklidili. Čistá Trojka