Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2272

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Hynek   |   24. 3. 2017 (19:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Dobrý den,

pořád stejný problém. Kontejnery opět přeplněny, nasunuty do chodníku, takže zbývá jen uzounká ulička, nedá se projít kvůli odpadkům, rozbité sklo.

Viz také cistatrojka.cz/vypis-hlasen… . Vyjádřila se prosím MČ Praha 3 nějak k těm podnětům?

Děkuji a prosím o úklid,
Hynek

Reakce Čisté Trojky   |   27. 3. 2017 (14:43)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu. Kromě drobných odpadků bylo již ok. S dotazy na MČ Praha 3 jsme se připomněli. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Hynek   |   27. 3. 2017 (14:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, děkuji. Hynek