Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2271

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   24. 3. 2017 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomená větev.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (16:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka