Úklid ulic #2267

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lenka   |   24. 3. 2017 (07:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
Seifertova ulice u krizovatky s Rehorovou( od domu Skala), poletuje tam cely obsah odpadkoveho kose.
A v Italske pred zastavkou MHD Nam.W. Churchilla smer do kopce nekomu nebylo dobre.
Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (15:49)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka