Úklid ulic #2263

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   24. 3. 2017 (03:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Seifertova č 7-13 rozházené papírky.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (13:15)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka