Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2262

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Milan   |   23. 3. 2017 (17:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,prosím o odvoz tříděného odpadu Malešická / Ke Kapslovně

Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (14:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme právě kontrolovali a stále není vyvezené i když v pátek je vývoz. Urgujeme u firmy AVE!!!
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (11:17)

Dobrý den,
dnes po kontrole Čisté trojky místo v pořádku.
Čistá Trojka