Další podněty Čisté Trojce #2261

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lubomira   |   23. 3. 2017 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kontejnery na trideni odpadu jsou umistene v strede chodniku. Tohle neni ich misto, prosim dejte je jinde. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (16:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme na MČ Praha 3. Ta o umístění kontejnerů rozhoduje. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (09:48)

Dobrý den,
podněty byly předány firmě AVE CZ. Věříme, že se kontejnery brzy postaví mimo střed chodníku.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (12:39)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali. Firma AVE vyřešila zřejmě v rámci svých možností.
Pavel, Čistá Trojka