Další podněty Čisté Trojce #2260

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lubomira   |   23. 3. 2017 (15:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kontejnery na trideni odpadu jsou umistene v strede chodniku. Tohle neni ich misto, prosim dejte je jinde. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (16:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na MČ Praha 3. Ta o umístění kontejnerů rozhoduje.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   24. 3. 2017 (09:48)

Dobrý den,
podněty byly předány firmě AVE CZ. Věříme, že se kontejnery brzy postaví mimo střed chodníku.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (12:40)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali. Také zde firma AVE vyřešila zřejmě v rámci svých možností.
Pavel, Čistá Trojka