Úklid ulic #2259

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a):   |   23. 3. 2017 (13:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ulomená větev ze stromu

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (15:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Větev jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka