Veřejné osvětlení #22587 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Katerina   |   17. 3. 2024 (19:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pruchod z Blahoslavova/Komenskeho namesti do vnitrobloku Jeseniova - nesviti svetlo nad schody

Reakce Čisté Trojky | 18. 3. 2024 (08:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme na THMP. Marek Čistá Trojka