Černé skládky #2258

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 3. 2017 (11:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dřevo odhozené na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (13:51)

Uklizeno Čistou Trojkou. Pavel, Čistá Trojka