Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2256

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   23. 3. 2017 (08:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ještě jednou park na nám. Barikád - v trávníku se nacházejí kusy betonu- obrubník? a bylo by potřeba odklidit ulomenou velkou větev bezu, která leží přímo u cestičky.
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (11:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka