Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2255

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   23. 3. 2017 (08:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, posílám fotky nepořádku v parku na nám. Barikád. Tento stav je neměnný již od tohoto pondělí, ač každý den vidím pracovníky Pražských služeb, jak při úklidu park obcházejí. Proto se obracím na Čistou trojku. Již delší dobu také nikdo nedává sáčky na psí exkrementy do schrány uvnitř parku. (u schodů). Děkuji za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (11:54)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka