Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2254

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   23. 3. 2017 (07:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, opět nepořádek v zeleni. Tentokrát trochu více ve svahu. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (11:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka