Další podněty Čisté Trojce #2253

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   23. 3. 2017 (07:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na křižovatce Květinková x Pod Jarovem chybí u svislé "DZ" - dodatková tabulka Mimo dopravní obsluhu. Tabulka leží utržená pod značkou.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 3. 2017 (11:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali technické správě komunikací. Ta má dopravní značení na starost.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2017 (14:03)

Dobrý den,
dnes jsme místo zkontrolovali a vše je již v pořádku.
Radek, Čistá Trojka