Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2252

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindra   |   22. 3. 2017 (12:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o uklid kolem kontejneru v Jeseniove ulici naprosti č.p. 41.

A také podél celého parkovacého pruhu, obzvláště u té travnaté části.. a na přilehlém "parčíku"

Díky.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 3. 2017 (15:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Čistá Trojka