Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2250

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   21. 3. 2017 (15:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u kontejnerů. Někdo zřejmě vyklízí byt.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 3. 2017 (16:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   22. 3. 2017 (12:57)

Dobrý den,
na místě jsme dnes byli a nepořádek uklidili.
Čistá Trojka