Černé skládky #2249

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Nahlášeno přímo hlídce   |   21. 3. 2017 (15:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka v kleci u komunálních kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 3. 2017 (16:29)

Vše odklizeno Čistou Trojkou na žádost občanky Prahy 3.