Poškozený mobiliář #2247

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   21. 3. 2017 (14:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozpadla lavička

Reakce Čisté Trojky   |   21. 3. 2017 (15:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Rozbité kusy jsme uklidili. Místo s rozbitými lavičkami je nahlášené zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka