Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #22452 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   4. 3. 2024 (13:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, každý týden je problém s bordelem v okolí popelnic na adrese pod lipami 41. Nepořádek běžně blokuje příjezdovou cestu. Mohlo by se to začít nějak řešit? Děkuji, Šrajerová, Vedoucí kanceláře, Dentamed

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2024 (13:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Bude poklizeno a odvezeno v pravidelných svozech odpadu. A předáváme na MČ P-3.
Marek Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   4. 3. 2024 (13:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobře, mockrát dekuji a přeji krásný den. Šrajerová