Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2240

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   20. 3. 2017 (11:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velký a opakovaný nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad!

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (14:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět,
na uvedeném místě jsme byli a uklidili již jen drobné odpadky.
Pavel, Čistá Trojka