Veřejné osvětlení #2239

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   20. 3. 2017 (10:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nebezpečí úrazu, v blízkosti je navíc dětské hřiště

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (12:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli. Lampa je zakrytá. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   20. 3. 2017 (21:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky,
už při focení na mě koukal nějaký pán a za pár minut to tam bylo nasazeno, ale nikoho jsem tam neviděl.
Tak hlavně, že už je to zadeklované.