Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2237

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Josef   |   20. 3. 2017 (08:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neskutečný nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (11:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a okolo kontejnerů již bylo uklizeno. Pavel, Čistá Trojka