Úklid ulic #2236

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   20. 3. 2017 (08:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Papíry rozletane po celém chodiku

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (14:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili.
Pavel, Čistá Trojka