Úklid ulic #2235

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michala   |   20. 3. 2017 (07:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Volně poházené odpadky na svahu mezi autobusovou zastávkou Malešická a ul. Na Viktorce. Děkujeme za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (16:06)

Dobrý den,
děkujeme ze Váš podnět. Úklid uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   21. 3. 2017 (16:03)

Dobrý den,
uvedené místo jsme dnes uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michala   |   23. 3. 2017 (13:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme :-)