Černé skládky #2234

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   18. 3. 2017 (08:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ráda bych nahlásila problém. U DDM Praha 3 - Ulita, v ulici mezi zahrádkami a DDM již přes rok někdo odložil starý peřiňák a je tam několik černých pytlů. Je to mezi autama, které tam parkují a plotem DDM.
Mohli byste to, prosím, odstranit? Děkuji mnohokrát, s pozdravem Eva Hájková

Reakce Čisté Trojky   |   22. 3. 2017 (15:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který je příště potřeba potvrdit ve Vašem emailu. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Eva   |   22. 3. 2017 (16:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, jste skvělí!!!! Děkuju moc!!!! Přeji krásné jaro! Eva Hájková