Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2233

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hynek   |   17. 3. 2017 (19:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem kontejnerů, po chodníku se nedá projít, exkrementy, rozbitý chodník před kontejnery. Tohle se tu opakuje soustavně. Viz podobná hlášení na stejném místě i každodenní zkušenost lidí, kteří zde bydlí.

Jelikož jde na tomto místě o často opakovaný problém, bylo by kromě úklidu zapotřebí:

- Prozkoumat, jestli jsou kontejnery vyváženy dostatečně často.

- Prozkoumat, zda do kontajnerů nevyhazuje někdo něco, co nemá (například obchodníci v okolí).

- Přesunout kontejnery z chodníku do vozovky – chodník má sloužit od toho, aby po něm lidé mohli chodit. I když je kolem kontejnerů pořádek, zbývá pro průchod jen velmi těsné místo, spíš to ale častěji nebývá vůbec možné (nakupený nepořádek) nebo bezpečné (rozbité sklo apod.).

Bohužel zde velmi platí, že nepořádek přitahuje další nepořádek. Jakmile už jednou začne kontejner přetékat, začne se kolem něj hromadit opravdu kde co (včetně těch exkrementů).

Děkuji mnohokrát za řešení.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 3. 2017 (13:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Váš návrh na častější vývoz a přemístění kontejnerů předáváme na MČ Prahy 3, která má tyto věci na starost a o tomto rozhoduje.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Hynek   |   20. 3. 2017 (15:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den a děkuji!
Hynek