Úklid ulic #2232

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   17. 3. 2017 (15:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytel odpadků v robátku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (16:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pytel odpadků jsme uklidili.
Radek Čistá Trojka