Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2231

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   17. 3. 2017 (14:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pračka u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (16:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pračku jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka