Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2230

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   17. 3. 2017 (13:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozené plastové poklice na kola.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (16:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Poklice jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka