Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2228

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   17. 3. 2017 (11:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Asi vánoční stromeček na cyklostezce.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (13:25)

Děkujeme za podnět. Stromek jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka