Další podněty Čisté Trojce #2227

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Milan   |   17. 3. 2017 (10:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U stadionu Viktorky Žižkov na rohu s Krásovou dole to smrdí jako ve chlívě.Co se s tím bude dělat ? Denně okolo chodím do práce. Kdo to má čuchat !!!

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (16:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Můžete prosím nějak specifikovat příčinu zápachu?
Radek, Čistá Trojka