Úklid ulic #2226

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Robert   |   16. 3. 2017 (20:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený gauč na chodníku Biskupcova u čísla 42

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (10:13)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Odložený gauč jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka