Psí exkrementy #2225

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   16. 3. 2017 (16:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o zajištění častějšího čištění ulic v našem okolí. Všude se tam povalují psí exkrementy a jedná se skoro o "slalom" když jdu ráno na tramvaj na stanici biskupcova. Jedná se o biskupcovu ulici a přilehlé bloky. Případně zda jde nějak více pokutovat pejskaře, pokud po sobě neuklízí.
Děkuji Jana Křivánková

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (16:55)

Dobrý den,
pokusíme se vykomunikovat jestli je to možné a budeme Vás informovat.
Radek Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (14:52)

Dobrý den,
prosbu o pečlivější úklid uvedené lokality jsme nahlásili. Pejskaři mohou být za neodstranění exkrementu pokutováni až do částky 20tis. Nicméně se Praha 3 chystá zaměřit do budoucna na zlepšení situace ohledně psích exkrementů.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   30. 3. 2017 (20:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry vecer,moc dekuji za odpovedi a snahu resit.soucasne dekuji za odvezeni gauce.
Pekny den krivankova