Úklid ulic #2224

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   16. 3. 2017 (16:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odstranění růžové(oranžové)sedačky, kterou někde odložil prakticky před náš dům(Biskupcova 40) Bohužel netuším kdo. Je prosím možné zajistit její odstranění?

Děkuji jana Křivánková

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (16:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a popřípadě odvoz provedeme následující pracovní den.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (10:11)

Dobrý den,
dnes jsme odloženou sedačku odvezli.
Radek, Čistá Trojka