Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2223

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   16. 3. 2017 (14:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, opět nepořádek... děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (16:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka