Závady chodníků a komunikací #22200 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   9. 2. 2024 (09:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník chybí dlažební kostky naproti vinotéky Baranova 6

Reakce Čisté Trojky | 9. 2. 2024 (10:06)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WROCKJ3C a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka

Vložil(a): Jan   |   22. 2. 2024 (16:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Už je opraveno.