Úklid ulic #2219

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   16. 3. 2017 (08:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Škroupovo nám. u baráku c.4 na silnici mrtvý holub. Díky za vyřízení a uklizeni.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (10:56)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě je již vše v pořádku.
Radek, Čistá Trojka