Veřejné osvětlení #2218

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniel   |   15. 3. 2017 (19:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
bohužel opět nefunkční osvětlení, viz hlášení č. 2179. Lampa svítila jeden večer a druhý večer už se opět nerozsvítila. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (09:50)

Dobrý den,
děkujeme za informaci. Nefunkční osvětlení opět zaurgujeme firmě PRE.
Radek, Čistá Trojka