Závady chodníků a komunikací #22170 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Václav   |   2. 2. 2024 (09:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozpadlý chodník na rohu Kubelíkova a Víta Nejedlého před domem Kubelíkova 29.

Reakce Čisté Trojky | 2. 2. 2024 (09:50)

Dobrý den, ¨

děkujeme za Váš podnět, odesíláme ho na TSK k řešení.

*Martin*