Poškozený mobiliář #2215

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   15. 3. 2017 (13:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící kryty na pouličním osvětlení. Dva sloupy hned vedle sebe. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 3. 2017 (15:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který hlásíme odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (14:17)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli. Kryty na lampy jsme radši upevnili na své místo, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Jozef   |   16. 3. 2017 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za Vaši práci.