Černé skládky #2214

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   15. 3. 2017 (11:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Obrovský nepořádek za lavičkama.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 3. 2017 (15:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka